Незважаючи на те, що у Чемпіонаті зіграно лише три тури, вже зараз починає вимальовуватись когорта команд, які поведуть боротьбу за місце під сонцем. От і сьогоднішнє протистояння "Металіста 1925" та ПФК "Суми" обіцяє бути цікавим на досить напруженим. Після поразки у Луцьку харків’янам перед рідними вболівальниками треба обов’язково перемагати. Інший стимул у гостей: вони на старті Чемпіонату здобули дві перемоги і сьогодні робитимуть все задля третьої. Матчі у Харкові та Миколаєві (там зіграють "Миколаїв" та "Балкани") як раз і закривають програму третього туру, тому вже зараз можна провеcти короткий аналіз тих, що були зіграні у п’ятницю та суботу. Треті перемоги здобули "Дніпро-1" та "Волинь", які зараз і знаходятьcя на горі турнірної таблиці. Ці дві команди залишаються єдиними, хто ще не втрачав очок у Чемпіонаті. На горі таблиці наразі "Авангард" та "Суми", а внизу досить несподівано "Інгулець" та "Агробізнес".
05.08.2018 р.
"Миколаїв" - "Балкани"
"Металіст 1925" - "Суми"
На матчі харківської та сумської команд працюватиме одесит Геннадій Серпутько. До цього він двічі обслуговував поєдинки за участі "М1925". Так, 12 серпня 2017 р. "Металіст 1925" на виїзді з рахунком 3:2 обіграв "Дніпро", а 31 березня 2018 р. в рідних стінах розтрощив "Інгулець-2" - 4:0.
Синоптики на недільний вечір обіцяють сонячну та теплу погоду. Тому для вболівальників це ще один привід прийти на стадіон та підтримати улюблену команду. Розпочинаємо ми рівно о 19-й! Квитки та матчеві програми у касах ОСК "Металіст".