Третій тур у Першій лізі в цілому пройшов без сенсацій, проте з декількома цікавими результатами. Звичайно ж, головна подія всього ігрового дня - це велика перемога "Металіста 1925" та "покер" Олега Синиці. Харків’яни завдали команді "Суми" дебютної поразки у сезоні. Треті перемоги здобули "Дніпро-1" та "Волинь" (це єдині команди, які очок досі не втрачали), при цьому лучани в усіх турах вигравали з рахунком 2:0. З однаковим рахунком 2:1 "Гірник-Спорт", "Рух" та "Миколаїв" вдома обіграли, відповідно, "Оболонь-Бровар", "Кобру" та "Балкани". Також мінімально, але 1:0 "Авангард" на виїзді здолав "Прикарпаття". Ну і зовсім не забивали голів "Колос" та "Інгулець".
У звітному турі арбітри лише два рази карали команди призначення 11-метрових. Але, якщо Денис Кожанов з "Волині" своїм шансом скористався, то от наш Олег Синиця переграти воротаря "Сум" Анатолія Старущенка не зміг.
Не було минулими вихідними "дублів", "хет-триків", автоголів та червоних карток. Загалом, командам лише одного точного удару не вистачило, аби на всіх здолати позначку у 20 голів.
Немає очок поки що у "Зірки" та "Кобри", не перемагали ще й "Оболонь-Бровар", "Інгулець" та "Агробізнес". Не пропускають у поточному Чемпіонаті "Волинь" та "Колос", а не забив досі лише "Агробізнес".
В четвертому турі, який традиційно пройде з п’ятниці по неділю, виділемо два поєдинки між командами з верхньої частини таблиці. Так, 10-го серпня краматорський "Авангард" прийме луцьку "Волинь", а 11-го - "Дніпро-1" вдома зіграє з харківським "Металістом 1925".