Звітний тур Чемпіонату першої ліги подарував уболівальникам низку цікавих результатів. Підсумовуючи четвертий ігровий день, відзначимо переможну ходу "Волині", першу поразку "Дніпра-1", дебютні перемоги "Інгульця" та "Оболоні-Бровар", перший забитий м'яч "Агробізнесом" та першу неявку у сезоні. Окрім того, "Волинь" та "Колос" досі йдуть без пропущених м'ячів у власні ворота.
Безумовно, центральним у звітному турі був поєдинок у Дніпрі, де "Дніпро-1" приймав "Металіст 1925". У досить напруженому матчі гостям вдалось не тільки втримати "сухими" власні ворота, але й двічі відзначились самим. Для підопічних Дмитра Михайленка ця поразка стала першою у сезоні. Луцька "Волинь" завдяки точному удару Дениса Кожанова на виїзді здолала краматоський "Авангард". Цікавим видався матч на Одещині, де "Балкани" приймали "Рух". Гості вели в рахунку до 85-ї хвилини, але два голи Дмитра Болокана та Анатолія Опрі все перевернули з ніг на голову. Тож, підсумкова вікторія за "Балканами". Також на останніх хвилинах переміг і "Колос", який вирішального гола забив на останній хвилині основного часу. А от "Інгулець", навпаки, здобув три очки завдяки двом голам у першій 20-хвилинці. Другим заліковим балом відзначився "Агробізнес", який зумів відстояти нічию у Сумах проти однойменної команди. Ну і, врешті, першу перемогу перед візитом до Харкова здобула "Оболонь-Бровар".
Роман Мірошник з "Авангарду" та Віктор Данищук з "Прикарпаття" - гравці, які в четвертому турі були вилучені з поля.
Всього на минулих вихідних у Першій лізі було забито 12 м'ячів, всі з гри. На 11-метрову позначку арбітри не вказували жодного разу.