Слово "Оболонь" у пересічного харківського футбольного вболівальника тепер асоціюється не лише з хмільним напоєм, а й із болючими поразками на футбольному полі. У 2009-му також вдома і також у святковий вечір (того дня відбулась урочиста церемонія відкриття реконструйованого стадіону "Металіст", а цього разу свій другий День народження святкував "Металіст 1925") харківський "Металіст" з рахунком 0:1 поступився саме "Оболоні". Вчора на поле вийшли вже інші команди, але знову фортуна, як і вісім з половиною років тому, була не на нашому боці. До речі, єдиним, хто брав участь в обох поєдинках, був Сергій Валяєв - тоді у якості гравця, а зараз головного тренера. Протистояв Валяєву цього вечора його колишній наставник Сергій Ковалець, який зараз є головним тренером "Оболоні Бровар".
До звітного матчу наша команда підійшла у якості одного з лідерів турнірної таблиці. Після перемоги над "Дніпром-1" настрій у хлопців був, що називається, бойовим. Перші хвилини гри це і продемонстрували: наші багато атакували, мали чудові можливості для взяття воріт, а "пивовари" лише захищались. Стовідсотковий момент на початку гри не використав Єгор Чегурко, який обігравши всіх, влучив у захисника, який знаходився на лінії воріт. Забігаючи вперед, відзначимо, що другий подібний момент вже по перерві мав наш капітан Сергій Давидов, але в його епізоді добре зіграв воротар. В цілому. Футболісти у жовтому атакували більше, але завдати вирішального пострілу так і не змогли. "Оболонь" своїм моментом скористалась на всі 100: на 88-й хвилині Артем Ковбаса після низки помилок наших захисників, з кількох метрів розстріляв Дьякова.
Як потім не прес-конференції сказав Сергій Валяєв - після перемоги над "Дніпром-1" саму таку гру він в цьому протистоянні й очікував. Вийшло так, як вийшло - ми в цьому матчі поступилися, хоча по грі мали непогані шанси не лише на нічию, а і на перемогу. Після цього поєдинку в "Оболоні" вісім залікових балів, у нашої команди - на один більше. Продовження принципового харківсько-київського протистояння всі ми побачимо вже у середу, коли обидві команди зіграють у розіграші Кубку України.