Сергій Валяєв: "Якби забили, все б склалось інакше"
Сергій Валяєв: "Якби забили, все б склалось інакше"
18.08.2018 22:00
3390
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.
- Коментувати особливо нічого, адже свої моменти потрібно використовувати. До футболістів в мене претензій немає. Одна команда просто била м'яча вперед, а друга грала у футбол. Сьогодні просто треба було забити своє і не пропустити. Якби забили, все б склалось інакше. Ніхто не думав, що ми візьмемо очки у Дніпрі, ніхто не думав, що ми їх втратимо тут. Але після великих перемог завжди буває спад. Думав, чесно вам скажу, що зіграємо внічию. Нажаль...
- Нервування, що було на тижні, якось відобразилось на грі?
- Думаю, що так, адже беслідно нічого не проходить. Шукати в цьому виправдання я не буду, але дрібниць у футболі не буває. Є футбольні закони, їх порушувати неможна. Не хочу про них розповідати більш детально та поглибленно... Я люблю казати - десь втратили, значить, потім десь знайдемо.
22-го гратимемо з ними у Кубку, потрібно буде зробити все, аби реабілітуватись перед уболівальниками.
- Чи задоволені ви футболістами, які вийшли на заміну?
- Якби був результат, був би задовлений. Якщо з "Агробізнесом" гравці, які вийшли на заміну, гру підсилили, то сьогодні, нажаль, ні. По грі міняти декого було треба, що ми і зробили. Нажаль, користі з цього не отримали.