У звітному турі Чемпіонату першої ліги було забито всього 12 м'ячів. Цікаво, що п'ять із семи поєдинків завершились із рахунком 1:0 (тричі перемагали гості, два рази - господарі). В першому матчі туру "Миколаїв" завдяки точному удару Ігоря Семенини здолав "Прикарпаття". Також одного голу для перемоги вистачило "Гірнику-Спорт", "Інгульцю", "Дніпру-1" та "Оболоні Бровар". Вони обіграли, відповідно, "Балкани", "Рух", "Аргобізнес" та "Металіст 1925". Єдина велика перемога була зафіксована в матчі між "Волинню" та "Сумами". Підопічні Андрія Тлумака здобули свою вже п'яту "суху" перемогу поспіль. Ну і єдина нічия була зафіксована в матчі між "Колосом" та "Авангардом".
Тур вийшов не тільки малорезультативним, але й досить мирним (24 жовті картки та жодної червоної). Було у п'ятому ігровому дні й три пенальті (два реалізовано) та один автогол. Ну і вдруге на календарний поєдинок не з'явилася харківська "Кобра", яку тепер на найближчому засіданні КДК ФФУ повинні зняти зі змагань.
У шостому турі виділимо протистояння у Луцьку, де "Волинь" прийматиме "Дніпро-1".