Сергій Валяєв: "Проти команд Сергія Ковальця грати завжди дуже важко"

Сергій Валяєв: "Проти команд Сергія Ковальця грати завжди дуже важко"

21.08.2018 22:00
2471
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- По-перше, всіх вітаю з перемогою. Ми сьогодні дуже хотіли реабілітуватися за поразку 18-го числа. Перед грою я попросив хлопців проявити характер. І ще - кубкові матчі відрізняються від матчів Чемпіонату. Як правило, в таких поєдинках перемагає той, хто цього більше хоче. Тут треба проявляти характер, вигравати боротьбу. Ще перед першою грою з "Оболонню" я хлопцям казав, що нас очікують два чи не найскладніші матчі. Я прекрасно знаю, який тренер Сергій Ковалець. Він дуже грамотний спеціаліст, не дарма ж він свого часу перемагав "Шахтар" та "Динамо". У командах Ковальця є свій дух, сімейна атмосфера, вони грають одне за одного.

Хочу подякувати Сергієві Івановичу, адже у моєму футбольному житті він відіграв дуже важливу роль. Свого часу, у 2005-му році, він мені дуже допоміг. Зараз хотів би побажати його команді успіхів та перемог у подальшому.

- Сьогодні ви вкотре змінили склад. Як вважаєте, хто краще себе проявив - Давидов тоді чи Сула зараз?

- Думаю, ви й так знаєте відповідь на це питання. Після поразок треба було щось змінювати. Скажу вам так, на 18-е число хотів поставити той склад, який грав у Дніпрі, але за об'єктивними причинами не зміг. Тоді захворів Коваленко та ушкодження отримав Романов. Сьогодні вони зіграли. Якщо виграли, значить, все правильно.

- Прокоментуйте заміни. Чи тримали ви в голові те, що хлопцям доведеться грати ще 30 хвилин?

- Бачив, що Нандо вже, так би мовити, "підсів". Давидова випускали, аби попереду чіплятися за м'яч. Також після першого голу змінили тактичну схему, поставивши другого "опорника", а під нападником випустивши Дехтяренко. Хотіли більш строго зіграти в обороні.

- Що для вас було більш принциповим: взяти реванш у "Оболоні" чи перемогти Ковальця?

- Найтепліші побажання Сергієві Івановичу. Для мене є суперник, його я і хотів перемогти. А до Сергія Ковальця мені ще далеко (посміхається). Але приємно було перемогти, це правда.

- Які у команди плани на найближчі 10 днів?

- Оскільки "Кобра" з Чемпіонату знялась, то ми зробимо для хлопців два вихідних. У суботу збираємось на базі ввечері: у нас буде зустріч із уболівальниками, всі приїдемо з родинами, поспілкуємось, зіграємо у футбол. Ну а потім почнемо вже готуватись до гри з "Балканами". Плануємо зіграти й товариський матч. З ким, поки що сказати не можу. Отакі плани…

Післяматчева прес-конференція

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
155
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
271
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
87
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
155
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
271
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
87
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
318
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
368
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
199
Ми в соцмережах