Звітний тур Першої ліги пройшов без "Металіста 1925", який через фактичне зняття "Кобри" уїк-енд пропускав. Тур відзначився двобієм лідерів таблиці, в якому "Дніпро-1" несподівано легко розгромив "Волинь". Несподівано це ще й тому, що до цього підопічні Андрія Тлумака не пропустили жодного м'яча, а в цьому матчі зробили це аж п'ять разів. Йдемо далі - у шостому турі було три великі перемоги. Окрім вищезгаданого поєдинку, такими результатами відзначились "Авангард" та "Балкани". Перші з рахунком 6:0 здолали ПФК "Суми", а другі - 3:0 "Зірку". Ще в одному достатньо результативному матчі "Інгулець" та "Гірник-Спорт" на двох забили шість м'ячів - перемога 4:2 за представниками Кіровоградщини. "Колос" завдяки двом голам у першій 20-хвилинці обіграв "Миколаїв", а "Прикарпаттю" виявилось достатньо й одного (завдяки точному удару Ярослава Конкольняка на 4-й хвилині було подолано "Рух"). Ну і завершився тур у понеділок матчем у Києві, де "Оболонь Бровар" на останніх секундах вирвала перемогу в "Агробізнесу".
Підсумовуючи тур, відзначимо 24 точні удари, два з яких були нанесені з пенальті. У шостий ігровий день команди отримали 34 "гірчичника" та одну червону картку. Із загальнокомандних результатів відзначимо, що з мінімальними втратами йдуть "Дніпро-1" та "Волинь", а от без жодного набраного балу лише "Зірка" ("Кобру", незважаючи на відсутність рішення КДК ФФУ, можна вже не враховувати). Більше за всіх поки що забив "Дніпро-1" (17 голів), менше - "Агробізнес" і "Зірка" (по одному). Ну і на останок трохи про "Прикарпаття", а, точніше, які результати воно демонструє. Всі свої шість матчів івано-франківці закінчили з однаковим рахунком 1:0, при цьому лише двічі цей єдиний точний удар ставав для них переможним.
У сьомому турі виділимо матчі "Металіст 1925" - "Балкани" та "Волинь" - "Оболонь Бровар".