Після півторатижневої перерви, пов'язаною зі зняттям з Чемпіонату "Кобри" та пропуском нашою командою календарного туру, сьогодні "Металіст 1925" повертається до змагального графіку. Черговим суперником харків'ян стануть "Балкани" з одеського села Зоря. Команди наразі знаходяться поруч у турнірній таблиці: у "жовто-синіх" дев'ять залікових балів, у нашого суперника - на один більше. Але за втраченими очками попереду все ж "М1925", який вже встиг один тур пропустити. В обидвох команд практично рівні і турнірні показники, які зараз вираховуються трьома перемогами та двома поразками. У "Балкан" в активі є ще й одна нічия. Що ж до кадрового потенціалу нашого майбутнього суперника, то серед заявлених футболістів можна відзначити, як досвідчених Анатолія Опрю, Олександра Райчева та Сергія Любчака, так і більш молодих, а, подекуди, і зовсім юних виконавців.
На горі турнірної таблиці зараз перебувають "Дніпро-1" та "Волинь" (в них по 18 та 15 балів відповідно, але у дніпрян на один проведений поєдинок більше), але різна кількість проведених матчів та щільне розташування команд у таблиці, кожний робить в цьому плані дуже принциповим. Саме з таким настроєм сьогодні на поле ОСК "Металіст" і вийдуть "Металіст 1925" і "Балкани".
02.09.2018 р.
"Металіст 1925" - "Балкани"
"Волинь" - "Оболонь Бровар"
На сьогоднішньому поєдинку працюватиме обслуговуватиме киянин Владислав Дорош. Раніше він чотири рази обслуговував матчі за участю нашої команди. 12-го листопада 2016-го р. поєдинок між "Соллі Плюс" і "Металістом 1925" приніс перемогу господарям з рахунком 2:0, 29-го квітня 2017-го р. харків'яни під наглядом Дороша у Житомирі з рахунком 2:1 обіграли місцеве "Полісся", а 17-го вересня 2017-го р. "Металіст 1925" в рідних стінах зіграв внічию з СК "Дніпро-1" - 1:1. Вже на початку цього сезону столичний рефері працював на матчі 1-го туру Першої ліги, в якому "жовто-сині" з рахунком 2:0 здолали волочиський "Агробізнес".