Сергій Валяєв: "У перерві попросив хлопців діяти більш сконцентровано"

Сергій Валяєв: "У перерві попросив хлопців діяти більш сконцентровано"

02.09.2018 22:00
3438
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- Дуже радий, що ми перемогли. Дивились у турнірну таблицю, знаючи результати вже цього туру, розуміли, що головним сьогодні буде не гра, а саме результат. Після матчу в мене такі відчуття... Нібито і результат хороший, але гра не та. З чим це пов'язано? Скоріш за все з тим, що в нас через зняття зі змагань "Кобри", була вимушена перерва. Протягом неї ми зробили міні-збір, зіграли спаринг із "Юніором". Сьогодні не було ігрового тонусу, мабуть, саме з перервою це і пов'язано. Але виграли і добре. Рухаємося далі.

- У порівнянні з кубковою грою проти "Оболоні" сьогодні ми побачили лише одну зміну в стартовому складі - замість Мельничука вийшов Ємельянов. Чи можна сказати, що зараз вже вимальовується оптимальний склад?

- Скажу, що і на цей матч готувався саме Мельничук, але на одному з тренувань він отримав ушкодження. Порадившись із тренерським штабом та футболістами, ми вирішили поставити саме Ємельянова, а не Шевченка. У Влада останнім часом було більше ігрового тонусу, саме тому він сьогодні і грав.

- Якщо це не секрет, скажіть, якою була установка на другий тайм?

- У перерві у нас із хлопцями відбулася чоловіча розмова. Я знаю рівень деяких футболістів, тому і був незадоволений їхньою грою. Попросив їх діяти більш сконцентровано. Була в мене вже колись гра проти "Ворскли", коли, перемагаючи після першого тайму 2:0, ми зіграли 2:2. Тому сьогодні я їм сказав, що треба зібратись та виходити на другу половину, нібито рахунок досі 0:0.

- Коли ви замінили Сулу, він, здається, був цим незадоволений...

- Діма - хлопець емоційний, по-спортивному злий. Якщо людину змінюєш, а вона незадоволена, це нормально. Він забив м'яч, тому претензій до нього немає. Вже потім бачили, що попереду треба було щось змінювати. Саме з цією метою ми і випустили Давидова та Дехтяренка. Після гри з Сулою поговорили, так що ніяких проблем немає.

- У наступному матчі Кубку України "Металіст 1925" зіграє на Івано-Франківщині. Вже думали, як будете коректувати тренувальний процес?

- Чесно скажу, що не дивився, коли ми будемо з ними грати. Але, якщо десь щось буде перетинатися, то на кубковий матч поїде номінально другий склад. Тобто, ті футболісти, які мало грають, адже поняття "другий склад" для нас відносне. Я футболістам завжди казав, якщо у вас з'являється шанс, ви повинні ним скористатися. Тому, в матчі Кубку України у багатьох буде шанс себе проявити.

Післяматчева прес-конференція

Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
165
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
273
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
87
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
165
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
273
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
87
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
318
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
369
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
199
Ми в соцмережах