Черговий тур Першої ліги ознаменувався дебютною домашньою поразкою "Волині", третьою поспіль винниківського "Руху" та черговими тріумфами "Дніпра-1" та "Металіста 1925". Усього у сьомому турі було забито 21 м'яч.
Відзначимо розгромні перемоги дніпровської та харківської команд, які з рахунком 4:0 та 3:0 обіграли, відповідно, "Суми" та "Балкани". На виїзді з перевагою у два м'ячі перемогли "Колос" та "Оболонь Бровар". Причому, останні змогли забити чотири м'ячі "Волині". До цього підопічні Андрія Тлумака (головний тренер "Волині") вдома ще не пропускали. Були у звітному турі і дві нічиї: "Гірник-Спорт" та "Прикарпаття" одне одному забили по два голи, а "Миколаїв" та "Авангард" розійшлися миром "сухим".
Усього в турі футболісти отримали 23 попередження та одне вилучення (з негативної точки зору відзначився екс-гравець "М1925" Дмитро Нерубенко), арбітри одного разу фіксували автогол та стільки ж призначали пенальті.