8 вересня 2018 р. Петрово. Стадіон "Інгулець". 8-й тур Чемпіонату першої ліги. Початок матчу о 19:00. 750 глядачів. + 23°C
Арбітр - Ігор Бич Асистенти арбітра - Віталій Скобля та Володимир Коротін (вся бригада - Київ) Четвертий арбітр - Денис Федан (Олександрія) Спостерігач арбітражу ФФУ - Олексій Гордієнко (Вінниця)
"Металіст 1925" втретє у сезоні не зміг забити. Нажаль, цього разу це знову втілилось у поразку. Як і у поєдинку проти "Оболоні", у Петровому харків'яни пропустили наприкінці матчу, припустившись грубої помилки у захисті. Звітну гру Сергій Валяєв розпочав із номінальними двома опорними хавами, давши зрозуміти, що і нічия на виїзді для нього буде результатом позитивним. І дійсно, "Інгулець" на правах господарів поля атакував більше, а в деяких моментах у нашому карному майданчику було, дійсно, спекотно. Але ані кращий бомбардир Чемпіонату Олександр Акименко, ані інші його партнери пробити дебютанта "жовто-синіх" Дениса Сидоренка довгий час не могли. А моменти були, причому, в деяких відбиватися нам доводилось гуртом. А що ж "Металіст 1925"? Нажаль, в атаці - нічого. Жодного удару навіть у напрямку воріт, усього один кутовий та чотири штрафних. В "холосту" цього вечора відіграли і Сула, і Давидов, який його замінив, і інші атакуючі гравці нашої команди. Чи не вперше в сезоні ми лише захищались, гра ж попереду залишала бажати кращого практично в усіх компонентах. Подекуди, і зачепись за м'яч нашим було важко. Ну, а постійно грати у відборі, як відомо, важко завжди.
Пропустили ми вже в компенсований арбітром час. Знову програна боротьба у центрі поля, швидкий пас вперед на Мішуренка, забігання за спину Синьогуба та простріл останнього на лінію воротарського майданчику. Вже там був зовсім вільний Ілля Коваленко, який і відправив "шкіряного" у порожні ворота. Передивившись повтор, виникає питання, де під час цієї атаки знаходились наші флангові захисники. Якщо Жук хоча б біг назад, щоправда, не перекриваючи зону, з якої і був виконаний злощасний простріл, то Ємельянова (з його зони забивав Коваленко) в кадрі не видно взагалі. Чи не єдина така помилка дозволила "Інгульцю" здобути три бали, хоча, принаймні за старання та самовіддачу, нічию наші хлопці заслужили.
З семи проведених матчів не пропускали наші в трьох. Так, п'ять голів у власних воротах після семи поєдинків - не так вже й багато. Лякає інше: всі три поразки були "сухими", а отже пропускати нам протипоказано. "Інгулець" вітаємо з перемогою. Наскільки вона заслужена, то вже справа інша, втім, результат на табло. Можна сказати, що висновки після неочікуваної поразки у Кропивницькому підопічні Сергія Лавриненка зробили. Тепер черга робити висновки вже нам…