Сьогоднішнє протистояння харківської та івано-франківської команд обіцяє бути досить цікавим. Звичайно ж, головною родзинкою цього матчу стане тренерський дебют легенди харківського футболу Олександра Горяінова. В якості виконуючого обов'язки головного тренера він працює всього п'ять днів, але всіх хлопців, безперечно, знає дуже добре, адже ще в червні з "М1925" починав збори в якості наставника голкіперів. Тренувальний тиждень "жовто-сині" провели досить продуктивно: і самі гарно попрацювали, і гру суперника вивчили досконало. "Головне - виходити на поле з позитивним настроєм та думками лише про перемогу", - це був чи не найголовніший посил головного тренера Олександра Горяінова.
"Прикарпаття" приїхало до Харкова після розгромної перемоги з рахунком 7:1 над кропивницькою "Зіркою", а от "Металіст 1925", навпаки, минулий тур провалив, поступившись 0:1 петровському "Інгульцю". Що ж до турнірного становища, то наші суперники наразі десяті, маючи стільки ж очок у своєму доробку, харків'яни поки що посідають сьоме місце, заробивши 12 балів. При цьому "Прикарпаття", на відміно від нас, турів ще не пропускало.
Серед бомбардирів в обох команд відзначимо 22-річних Олега Синицю та Романа Дитка. Перший свої чотири м'ячі забив в одному матчі (було це в поєдинку проти "Сум"), другому ж, аби з п'ятьма точними ударами очолювати бомбардирську гонку, знадобилося дві гри ("Гірнику-Спорт" Роман забив двічі, "Зірці" - тричі). Тож всіх запрошуємо на стадіон, рівно о 18-й розпочнеться цікавий матч, в якому підопічні Олександра Горяінова дуже розраховують на вашу підтримку. Саме в разі перемоги над "Прикарпаттям" наша команда матиме змогу суттєво покращити своє турнірне становище.
16.09.2018 р.
"Агробізнес" - "Інгулець"
"Волинь" - "Балкани"
На матчі "Металіста 1925" і "Прикарпаття" працюватиме арбітр із Кам'янського Денис Резніков. Минулого сезону шляхи рефері з Дніпропетровщини та наша команда перетиналися тричі. У 4-му турі "жовто-сині" на виїзді були сильнішими за сімферопольську "Таврію" (3:0), а точними ударами відзначились Сергіяй Давидов, Владислав Ємельянов та Єгор Чегурко. В матчі 9-го туру "Металіст 1925" здобув впевнену перемогу над "Енергією" з рахунком 4:1 (дубль в активі Сергія Давидова, по одному голу - Єгора Чегурка та Микити Коновалова). Ну і в останньому матчі 2017-го року (22-й тур Другої ліги) "Металіст 1925" на виїзді зіграв унічию 0:0 з "Інгульцем-2".