Дев'ятий тур Першої ліги, як ніколи, вдався гостям, які змогли заробити аж 13 очок (чотири перемоги та одна нічия). Головною ж несподіванкою стала другу в Чемпіонаті домашня поразка "Дніпра-1", який нічого не зміг протиставити столичній "Оболоні Бровар". Мінімальні виїзні вікторії в активі "Миколаїва" (1:0 над "Гірник-Спорт") та "Інгульця" (2:1 над "Агробізнесом"). Як і "Оболонь", з різницею у два м'ячі переміг "Колос", який забив два "сухих" м'ячі "Зірці".
Були в турі і дві перемоги господарів. Так, "Металіст 1925" з рахунком 2:0 обіграв "Прикарпаття", а "Волинь" - 4:2 "Балкани". Єдина нічия була зафіксована в матчі між "Рухом" та "Авангардом". Команди забили одна одній по три м'ячі.
Всього в турі було забито 24 м'ячі. Арбітри чотири рази вказували на 11-метрову позначку і всі спроби були вдалими. Також відзначимо, що в звітному турі було всього одне вилучення (поле достроково покинув гравець "Дніпра-1" Дмитро Башлай) та 36 попереджень.
Серед бомбардирів із шістьма голами лідирують дніпрянин Станіслав Куліш і лучанин Денис Кожанов. В таблиці ж на першому місці "Дніпро-1" (21 очко), на другому та третьому "Колос" і "Волинь" (по 18 балів).
В наступному турі виділимо два матчі: "Колос" - "Металіст 1925" та "Інгулець" - "Волинь".