Сьогодні зранку "Металіст 1925" взяв курс на Івано-Франківщину, де вже у середу проведе поєдинок третього етапу Кубку України проти представника Другої ліги - ФК "Калуш". Після важкої гри з "Колосом" десять футболістів стартового складу (виключенням став Андрій Ралюченко) повернулися до Харкова та від завтра розпочнуть підготовку до матчу з МФК "Миколаїв", інші ж до недільного ранку залишилися в Білій Церкві та 26-го вересня боротимуться за перемогу в кубковому змаганні.
Поснідавши, делегація "жовто-синіх" сіла до клубного автобусу та продовжила мандрівку Україною. Наступною зупинкою нашої команди буде місто Івано-Франківськ, де "Металіст 1925" мешкатиме протягом наступних трьох діб. Зупинитися харків'яни вирішили у готелі "Fontush Boutique Hotel", який знаходиться у центральній частині міста поруч із головними пам'ятками архітектури.
У понеділок команда потренується на одному зі стадіонів Івано-Франківська, а от вже у вівторок передігрове заняття проведе на калушському "Хіміку". Власне, там у середу і визначиться один із учасників 1/8 фіналу.
На матч із "Калушем" Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:
Воротарі: Денис Сидоренко та Денис Дьяков.
Захисники: Дмитро Пріхна, Максим Цвіренко, Владислав Ємельянов та Назарій Шевченко.
Півзахисники: Михайло Стороженко, Ярослав Дехтяренко, Євген Терзі, Єгор Чегурко, Дмитро Клімаков, Луїз Фернандо, Андрій Ралюченко та Михайло Мазун.
Нападники: Максим Єрмоленко та Сергій Давидов.
Нагадаємо, що матч
"Калуш" - "Металіст 1925" відбудеться у середу, 26-го вересня, на калушському стадіоні "Хімік". Його початок о 16:00.