У звітному турі Першої ліги було забито лише десять м'ячів, при цьому, лише в одному матчі ("Миколаїв" - "Зірка" - 3:1) глядачі побачили більше двох голів. Арбітри, які працювали на матчах 10-го туру, футболітам винесли 36 попереджень.
Принциповим тур був для "Колосу" та "Волині", які в разі перемог могли наздогнати по очках "Дніпро-1" (він цей тур пропускав). Але обидві команди зіграли внічию і тепер відстають від підопічних Дмитра Михайленка на два бали.