Ця гра вийшла досить напруженою та цікавою за перебігом подій. Господарі поля - футболісти у жовтих футболках - налаштовувалися лише на переможний результат, гості також прагнули досягти сприйнятливого для себе рахунку для залишитись у групі лідерів. Головним для підопічних Олександра Горяінова було реабілітуватися перед власними уболівальниками за не дуже змістовну кубкову гру у Калуші та продовжити домашню переможну серію у Чемпіонаті. У порівнянні з матчами проти "Прикарпаття" та "Колосу" наш наставник зробив усього одну зміну, відправивши на лаву для запасних Дмитра Сулу та випустивши в старті капітана Серія Давидова. Як потім виявиться, цей тактичний хід повністю себе виправдав, адже Давидов став автором переможного голу, а Сула, вийшовши на заміну, мав стовідсотковий момент, аби рахунок подвоїти.
Відкрити рахунок наші змогли вже наприкінці стартової 10-хвилинки. Синиця зліва прострілив на Коваленка, від Єгора м'яч відскочив до Давидова і Сергій відправив "кулю" у вже незахищені ворота. Такий гольовий початок усім харківським уболівальникам давав надію на не менш цікаве продовження матчу, принаймні, зупинятися "М1925" не збирався. У подальшому харків'яни мали безліч моментів, аби свою перевагу збільшити та завчасно вирішити долю переможця. Втім, сталося інакше і інтрига в цьому протистоянні жевріла практично до фінального свистка.
Найреальніший шанс забити вдруге втратив Сула, коли після чудової гри Синиці та виходу віч-на-віч незрозумілим чином не влучив у ворота. "Золоте" правило футболу, коли після нереалізованого свого моменту команда отримає гол у відповідь, могло спрацювати і цього разу. Принаймні, кілька непоганих моментів гості все ж мали, але фортуна, на щастя, цього вечора була на нашому боці. В нас міг ще забивати Ралюченко, який закінчував матч із капітанською пов'язкою.
Підсумок для "Металісту 1925" більш ніж вдалий - три очки в кишені та проміжне четверте місце у турнірній таблиці. У звітному матчі було і бажання, і комбінаційний футбол, і, що головне, оплески семи з половиною тисяч уболівальників після фінального свистка арбітра. Тепер у харків'ян попереду виїзд до Львову на матч із "Рухом", а вже 13-го жовтня домашня гра проти "Гірника-Спорт".