Все ближче до закінчення перше коло змагань у Першій лізі. Командам залишилось провести чотири тури та всього сім у 2018-му році. 11-й ігровий день видався досить цікавим та безкомпромісним. В турі була всього одна нічия ("Гірник-Спорт" - "Авангард" - 1:1) та дві великі перемоги ("Агробізнес" - "Колос" - 0:3, "Дніпро-1" - "Балкани" - 3:0). Мінімально по 1:0 своїх суперників здолали "Інгулець", "Металіст 1925" та "Волинь". Вони обіграли, відповідно, "Суми", "Миколаїв" та "Прикарпаття". Перемогу з превагою у два м'ячі здобув "Рух", який на виїзді обіграв "Зірку" 2:0.
У таблиці продовжує лідирувати СК "Дніпро-1", в якого наразі 24 бали. В спину йому дихають "Колос" та "Волинь" (по 22 очка), "Інгулець" (20 очок, але на один проведений матч більше) та "Металіст 1925" (19 очок).
Усього в турі було забито 13 м'ячів, два з яких з пенальті. Арбітри показали командам 34 попередження (з негативної сторони відзначилися 13 із 15-ти команд). Цікаво, що "Агробізнес" провів тур без "гірчичників", натомість його гравець Ігор Курило на 30-й хвилині отримав пряму червону картку. Вона стала єдиною в 11-му турі.
У гонитві бомбардирів із вісьмома голами лідирує Денис Кожанов із луцької "Волині". Сім точних ударів в активі Олександра Акименка з петровського "Інгульця", по шість - Станіслава Куліша ("Дніпро-1") та Єгора Демченка ("Авангард").
У наступному турі особливої уваги заслуговують матчі "Колос" - "Волинь" та "Інгулець" - "Дніпро-1".