Олександр Горяінов: "Нічия - закономірний підсумок"

Олександр Горяінов: "Нічия - закономірний підсумок"

05.10.2018 22:00
2092
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар виконуючого обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Зараз важко судити по горячих слідах, на емоціях, тому робити цього не буду. Треба переглянути запис матчу, проаналізувати та вказати хлопцям на їхні помилки. В цілому, ми їхали сюди за трьома очками, а, якщо судити по грі, то результат є справедливим. Моменти були у обох команд, напевно, нічия - закономірний підсумок.

- Про що ви говорили з фанатами після матчу?

- Подякували їм за підтримку, попросили, аби вони з розумінням ставились до результатів. Вони не задоволені нічиїми у виїзних поєдинках, я їх попросив, аби вони не так різко висловлювались на адресу гравців, якщо є претензії, то висловлюйте їх мені.

- Ви їхали за трьома очками з огляду на те, що "Рух" внизу турнірної таблиці?

- Ми їх вивчали, але прийшов Юрій Вірт та вніс певні зміни. На мою думку, майже всі команди Першої ліги рівні і з усіма можна та треба грати на перемогу. Ми в усіх іграх налаштовуємо гравців на такий результат.

- В кінцівці "Рух" створив декідька моментів. Ваша команда "підсіла"?

- Ще раз скажу - не хочу по горячих слідах робити аналіз, у нас також були можливості. Не люблю на емоціях робити аналіз, треба все спокійно проаналізувати, подивитися цифри, хто скільки зробив ТТД тощо.

- В кінці був досить спірний епізод, ви були недалеко від нього. То чи була гра рукою?

- На Чемпіонаті світу з системою VAR не могли зрозуміти, була гра рукою чи ні, а тут люди сидять за вісімдесят метрів від епіцентру подій та всі кричать що була рука. Це несерйозно.

- Ми переглянули повтори, гра рукою всеж була...

- Можливо, я не коментую. Були спірні моменти, коли йде нормальна чоловіча боротьба, а арбітр свистить постійно. Інколи питаю у арбітрів, чому ви не судите матчі єврокубків, усі лишень посміхаються та відводять очі в бік, бо жоден український рефері не судить матчі Ліги чемпіонів. Я не кажу про рівень судівства чи упередженість, але це факт. Ви, напевно, дивитесь матчі англійської Прем'єр-Ліги, такого арбітра туди поставити, там би усі з розуму посходили, причому, обидві команди. Я не коментую судійство, але ми все добре розуміємо їхній рівень. Тому наші арбітри й не судять єврокубки, за малим вийнятком.
Коментарі ( 0 )
Поки що немає коментарів. Будьте першим!

Інші новини

"Харків" вийшов із відпустки
Новини
"Харків" вийшов із відпустки
Time
22.06.2026 14:45
Views
174
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Новини
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Time
21.06.2026 11:30
Views
281
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
ДЮФСШ Металіст 1925: останні новини | Офіційний сайт ФК Металіст 1925 Харків
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Time
20.06.2026 20:42
Views
93
Останні новини
"Харків" вийшов із відпустки
Перша команда
"Харків" вийшов із відпустки
22.06.2026, 14:45
174
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Калінчук - гравчиня ЖФК "Харків"
21.06.2026, 11:30
281
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
Академія
"Харків" U-19 - срібні призери Регіональної ліги U-19
20.06.2026, 20:42
93
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Вікторія Радіонова - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 16:30
322
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
Жіноча команда
Анастасія Бєлкіна - гравчиня ЖФК "Харків"
20.06.2026, 14:00
373
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
Жіноча команда
ЖФК "Харків" зіграє чотири контрольні матчі в Нідерландах
20.06.2026, 12:05
204
Ми в соцмережах