Капітан нашої команди, автор першого голу в ворота "Гірника-Спорт" Сергій Давидов після матчу поділився враженнями від нього з клубною прес-службою.
- Дуже непроста гра, добре, що забили в першому таймі. В цілому, у суперника досить непогана команда, хлопці грають у футбол, мені вони сьогодні сподобалися. Ми їх детально розбирали, розуміли, проти кого гратимемо. Дуже важливо, що нам вдалося взяти три очки.
- Чи була від Олександра Сергійовича настанова забити швидкий м'яч?
- Перед нами завжди ставлять завдання забити м'яч в перші 15-20 хвилин і вже після цього грати більш розкуто. Добре, що вдалося забити в кожному з таймів, та довести матч до перемоги. Хоча, відзначу, що наприкінці гри все ж було декілька нервових хвилин.
- Після цієї перемоги команда закріпилась на четвертій сходинці в турнірній таблиці. Чи по силам буде піднятися вище?
- Уся боротьба ще попереду, наші конкуренти поки що виграють і нам потрібно не відставати. Все буде вирішуватись у другому колі.
Флеш-інтерв'ю гравців "Металіста 1925" Сергія Давидова та Олега Синиці