У 14-му турі Першої ліги було три нічиї та жодної перемоги господарів. З рахунком 1:1 свої матчі закінчили "Миколаїв" із "Сумами", "Гірник-Спорт" із "Агробізнесом" та "Колос" із "Дніпром-1". А от "Балкани", "Волинь", "Металіст 1925" та "Оболонь Бровар" змогли взяти три очки поза рідними стінами, перемігши, відповідно, "Авангард", "Рух", "Зірку" та "Прикарпаття".
У звітному турі арбітри 31 раз діставали з кишень жовті картки та тричі червоні. Особливо "постраждала" сумська команда, гравці якої Сергій Гаращенков та Андрій Бубенцов достроково покинули поле. Через вилучення єдиного воротаря місце у воротах довелося зайняти польовому гравцю Віктору Лиховидьку, який у підсумку відіграв чотири "сухі" хвилини.