"Металіст 1925" завершив перше коло Чемпіонату першої ліги. Завершив на третьому місці, пропустивши вперед лише "Дніпро-1" та "Волинь". В поєдинку проти краматорського "Авангарду" наша команда володіла ігровою, а, особливо, територіальною перевагою протягом усіх 90 хвилин. І цю перевагу харків'яни могли та повинні були втілювати у забиті м'ячі ще задовго до перерви. Перша половина зустрічі взагалі вийшла чудовою, навіть, чи не найкращою у всьому сезоні. Моментів у наших було більше ніж достатньо, один тільки Сергій Давидов мав три чудові нагоді відкрити рахунок. Капітан, до речі, все ж забив, але, нажаль, опинився у невеличкому офсайді. Що ж до гостей, то вони в цьому матчі не створили практично жодної нагоди для взяття воріт. Згадати можна хіба що момент наприкінці зустрічі, але Каневцева своєчасно підстрахував Жук. До речі, саме "оборотка" після цього моменту і стала для господарів гольовою.
У другому таймі гості помітно підсіли, стали більше притискатися до власних воріт, дозволяючи харків'янам робити практично все, що заманеться. Переможний гол в активі гравця, який вийшов на заміну. Дмитро Сула вкотре приносить своїй команди три очки, забиваючи вирішальний гол наприкінці зустрічі. Цього разу він сповна скористався пасом у розріз від Сергія Романова.
Наші футболісти багато володіли м'ячем, комбінували та постійно шукали щастя біля воріт суперників. Так, не завжди все виходило, але прогрес у порівнянні з деякими попередніми матчами очевидний. У нашої команди в цьому році залишилися два виїзди до аутсайдерів "Агробізнесу" та "Сум", а також домашня дуель проти луцької "Волині", яка наразі випереджає "жовто-синіх" на три бали.