Дмитро Сула: "Задоволений, що приніс команді користь"
Дмитро Сула: "Задоволений, що приніс команді користь"
27.10.2018 22:00
1293
ПЕРША КОМАНДА
Його забитий м'яч приніс перемогу "Металісту 1925" над "Авангардом" та підняв нашу команду на третю сходинку турнірної таблиці. Після матчу Дмитро Сула із задоволенням відповів на питання клубної прес-служби.
- Приємні емоції, адже перемогли хорошу команду, яка до цього на виїзді не програвала. Взяли три очки та рухаємось далі.
Наразі в верхній частині турнірної таблиці дуже велика щільність і кожне очко є вкрай важливим. Задоволена уся команда та тренерський штаб. Вважаю, що завдання на гру нам виконати вдалося.
- Сьогодні ти перервав "серію" матчів без забитих голів...
- Так, звісно, моє завдання на полі - забиті м'ячі. Я себе оцінюю так: забив - все зробив правильно, якщо ні - треба більше працювати. Сьогодні я задоволений, оскільки приніс користь команді. Добре, що за підсумками цієї важкої гри у наш актив ми записали чергові три очки.
- Наступна гра на виїзді проти "Агробізнесу", який здолав "Зірку" з рахунком 5:0. Як вважаєш, наскільки важко буде там?
- У Першій лізі у нас не було, та, напевно, і не буде легких та прохідних поєдинків. Кожна гра важлива і, впевнений, що матч у Волочиську буде тяжким. "Агробізнес" - дуже хороша команда, вона це продемонструвала минулого сезону. Наразі, на мою думку, вона в турнірній таблиці знаходиться не на своєму місці. Ми будемо їхати за трьома очками. Головне - виконати те, що від нас вимагає головний тренер.
Флеш-інтерв'ю гравців "Металіста 1925" Дмитра Cули та Сергія Романова