Минулої неділі завершилося перше коло Чемпіонату першої ліги. Вийшло воно досить цікавим, адже навіть у матчах між лідерами та аутсайдерами практично завжди була боротьба. 15-й тур змагань подарував глядачам 24 голи, при цьому в одному матчі ("Волинь" - "Гірник-Спорт" - 5:3) їх було забито аж вісім. Було в турі і два розгроми. Так, "Дніпро-1" з рахунком 4:0 розбив "Миколаїв", а "Агробізнес" - 5:0 "Зірку". До речі, для підопічних Андрія Донця ця перемога стала дебютною в сезоні. "Рух" та "Інгулець" здобули мінімальні виїзні перемоги над "Сумами" та "Балканами" відповідно. Мінімальну домашню звитягу здобув "Металіст 1925", а от в єдиному недільному матчі "Оболонь Бровар" і "Колос" розписали мирову 1:1.
У турі було 36 попереджень, жодного вилучення, два пенальті (один реалізовано) та один автогол.
У цьому році команди проведуть ще три тури, фінішує ж Чемпіонат 17-го листопада.