У першому турі другого гола була зафіксована лише одна нічия, а також п'ять перемог господарів та лише одна - гостей. Поза домашнім стадіоном виграв "Металіст 1925", який з рахунком 2:0 здолав "Агробізнес". Крупно 3:0 винниківський "Рух" був обіграний "Дніпром-1", "Авангард" здолав "Інгулець" (3:1), "Волинь" з таким самим рахунком виявилася сильнішою за "Зірку", "Балкани" за "Прикарпаття (3:2), а "Оболонь Бровар" за "Миколаїв" (2:1). Єдина нічия була зафіксована у матчі "Суми" - "Гірник-Спорт" (2:2).
Ну і традиційно трохи статистики. У турі було забито 25 м'ячів, арбітри 35 разів показували футболістам попередження та двічі вилучали їх із поля. Було в 16-му турі і чотири пенальті, три з яких виявилися реалізованими. Серед бомбардирів із дев'ятьма точними ударами попереду Станіслав Куліш із "Дніпра-1" та Денис Кожанов із "Волині".
Вже наступного уїк-енду центральним протистоянням буде матч у Харкові, де "Металіст 1925" прийматиме "Волинь". Також заслуговує на увагу поєдинок "Інгульця" з "Колосом".