Його чудовий постріл приніс перемогу "Металісту 1925" над "Волинню" та підняв нашу команду на другу сходинку турнірної таблиці. Після матчу Дмитро Поспєлов із задоволенням відповів на питання клубної прес-служби.
- Важливий поєдинок для нас, гра за так звані шість очок. "Волинь" займала другу сходинку, випереджаючи нас на три пункти, і ми не мали права програвати.
- До цього ти забивав лише головою, а сьогодні вдався такий постріл метрів із 30-ти.
- Гравець суперників обрізався, я прийняв рішення підробити собі м'яч та пробити другим дотиком. М'яч добре ліг на ногу та залетів під поперечину.
- Після цього туру "Металіст 1925", "Волинь" та "Дніпро-1" відірвалися від переслідувачів. Заслужили такий відрив?
- Будемо дивитися по закінченню Чемпіонату, зараз триває лише перша частина, ще багато турів. Ще досить великий турнірний шлях попереду.
- Попереду матч із "Сумами" в Охтирці. Команда - один із аутсайдерів, не розслабить це вас?
- Вони досить багато забивають, у них непередбачувана команда, а ми на виїзді граємо дещо гірше, ніж вдома. Не знаю, в якому стані газон стадіону "Нафтовик", але нам не можна втрачати очок, тому настрій буде максимальним.
Флеш-інтерв'ю гравців "Металіста 1925" Дмитра Поспєлова та Максима Єрмоленка