Передостанній тур Першої ліги у 2018-му році відбувся минулими вихідними. В ньому були зафіксовані три розгроми, дві мінімальні перемоги та дві нічиї. Найрезультативніший матч відбувся у Кропивницькому, де "Зірка" та "Суми" зіграли внічию 3:3. Зовсім без голів обійшлисч "Колос" і "Балкани".
Мінімально 1:0 на виїзді переміг "Авангард", а вдома "Металіст 1925". Вони здолали, відповідно, "Агробізнес" і "Волинь". Ну і три розгроми були як раз у недільних матчах. "Дніпро-1" та "Оболонь Бровар" на виїзді забили по три "сухі" м'ячі "Гірнику-Спорт" і "Руху", а "Прикарпаття" вдома познущалося над "Інгульцем" (4:0).
У турі було 18 голів, 26 попереджень, одне вилучення, два призначених пенальті (одне реалізовано) та один автогол.
Заключний тур року буде дещо неповноцінним, адже "Балкани" та "Миколаїв" свій матч перенесли аж на травень 2019-го. Із тих шести поєдинків, що відбудуться, відзначимо протистояння "Інгульця" та "Колоса".