Сьогодні ми проводжаємо рік 2018-й. Він виявився насиченим і багатим на події. Цей рік подарував усім нам радість перемог, емоції від забитих м'ячів і такий довгоочікуваний вихід до Першої ліги.
У році, що минає, "Металіст 1925" провів 30 офіційних матчів. У них наша команда здобула 18 перемог. У кожному поєдинку ми відчували вашу підтримку, а кожну перемогу ми присвячували вам.
У 2018-му "Металіст 1925" ще міцніше став на ноги. Завдяки підтримці кожного з вас ми щодня робили крок вперед.
У цей святковий вечір хочу привітати всіх, хто з нами, хто нас підтримує, хто в нас вірить! Губернатора Харківської області Юлію Олександрівну Світличну, засновників клубу, керівництво, моїх колег-тренерів, футболістів, адміністрацію клубу і персонал команд, вихованців дитячої школи - майбутнє харківського футболу і вас, наші любі вболівальники!
Хочу побажати всім вам, а також вашим родинам здоров'я, щирого кохання, доброго і яскравого.
Нехай у Новому році збуваються всі ваші бажання, нехай він буде наповнений новими знайомствами, зустрічами та пригодами. Кохайте і будьте коханими, радуйте себе, своїх рідних і близьких!
З новим роком, друзі! З новим щастям!
Олександр Горяінов
головний тренер ФК "Металіст 1925"