От і настав останній день 2018-го року. Року, який всім нам подарував багато позитивних емоцій, радість від перемог улюбленої команди і такий очікуваний вихід до Першої ліги. Сьогодні ми з вами будемо зустрічати вже третій Новий рік і цього дня хочеться побажати вам усього найкращого!
2019-й матиме особливе значення у житті футбольного Харкова. "Металіст 1925" зробить усе, аби вперше в історії вийти до Прем'єр-Ліги. Обов'язково загадаємо це бажання майбутньої ночі і разом зробимо все для його здійснення!
Проводжаючи рік Собаки, давайте скажемо їй "дякую" за вірність та дружбу. Нехай новий символ - вже року 2019-го - допоможе вам виявити ваші приховані таланти, наповнить гаманці дзвінкими монетами, а душу яскравими емоціями!
Нехай прийдешній рік стане конструктором вашого успіху, а кожен новий день дарує вам нові емоції, усмішки оточуючих, море радості, нові враження та найтепліші почуття.
Нехай у 2019-му ваше життя буде легким, як сніг, що падає, будь-які удари долі - м'якими, як снігове покривало, а почуття - яскравими, як вогники новорічної ялинки!
Будьте здоровими та щасливими. Нехай у ваших домівках пануватиме тепло і затишок, мир і достаток!
Із повагою,
дружній колектив команди "Металіст 1925"