Вечірнє тренування у четвер відбулося в тренажерній залі "Металіст", яка розташована в одному з торговельних центрів Харкова. Сьогодні футболісти нашої команди займалися на петлях TRX. Такі вправи, говорить тренер Оксана Лукавенко, додають футболістам витривалості та координації, зміцнюють серцево-судинну систему та є профілактичними від захворювання колінних суглобів.
"З футболістами працювати цікаво, це однозначно. Зрозуміло, що вони більш за все люблять вправи з м'ячами, але і до фітнесу ставляться добре. Все, що ми робили на цих зборах, допоможе їм протягом сезону витримувати той ігровий час, який буде потрібно. Загалом, попрацювали добре та виконали все, що хотіли", - сказала фітнес-тренер Оксана Лукавенко.
Це було останнє фітнес-тренування на зборах, завтра та у суботу футболісти тренуватимуться у Високому, а вже з понеділка будуть працювати в одноразовому режимі та більше уваги приділяти саме ігровим тренуванням.