Зимові збори-2019. "Металіст 1925" розпочав шостий тиждень підготовки
Зимові збори-2019. "Металіст 1925" розпочав шостий тиждень підготовки
17.02.2019 22:00
1714
ПЕРША КОМАНДА
Черговий понеділок ознаменувався початком шостого тижня підготовки головної команди "жовто-синіх" до весняної частини сезону. Сьогодні підопічні Олександра Горяінова знову зібралися у Високому, на полі навчально-тренувального центру якого провели двогодинне тренування. Загалом, сьогоднішній день у нашої команди розпочався з теоретичного заняття, протягом якого футболісти подивилися найцікавіші моменти суботніх матчів проти "Авангарду", а тренерський штаб детально проаналізував усі епізоди, вказавши підопічним, хто та в яких моментах діяв правильно, а де були допущені невірні дії. Також тренери акцентували увагу ще й на тому, що грати на результат потрібно в будь-якому матчі, адже це, перш за все, додає позитивного настрою та впевненості у власних силах.
Цікавим було і тренування на свіжому повітрі. Команда традиційно займалися біговими вправами, досить багато було й ігрових завдань. Приємно, що майже нікого наразі немає і в клубному лазареті - всі дуже хочуть працювати, працювати і ще раз працювати! Усміхненими хлопці йшли обідати та вже потім їхали до міста відпочивати. Завтра - черговий тренувальний день і пройде він, знову-таки, у Високому.