Умовно другі склади "Авангарду" та "Металісту 1925" видали досить цікавий і результативний поєдинок. На відміно від харківського матчу, коли "жовто-сині" мали тотальну перевагу, цього разу молоді гравці господарів намагалися нічим не уступати своїм візаві та постійно тиснути на ворота Дениса Дьякова. Перший тайм виграв "Авангард", другий - "М1925", причому, зрівняв рахунок Максим Єрмоленко за три хвилини до закінчення матчу. Зазначимо, що склад господарів у цій грі був підсилений гравцями "основи" Олександром Сухаровим і Віталієм Собком.
Матч №2
20 лютого 2019 р. Краматорськ. Поле в саду Бернацького. Початок матчу о 14:00. 71 глядач. +6°C
Арбітр - Юрій Іванов (Макіївка) Асистенти арбітра - Дмитро Башкіров (Торецьк) та Дмитро Каморніков (Донецьк)
А от матч основних складів краще дався підопічним Олександра Косевича. "Металіст 1925" вперше за чотирьохматчеве протистояння зазнав поразки. Все вирішила середина другого тайму. Спочатку Сергій Давидов рахунок зрівняв, але за хвилину Богдан Кушнаренко вдруге вивів свою команду вперед. Цей гол харків'яни вже не відіграли, а після вилучення Назара Мельничука пропустили і втретє. Тож, підсумком чотирьох матчів "Авангарду" та "Металісту 1925" стали дві нічиї та по одній перемозі кожної з команд.