Головний тренер "Металіста 1925" Олександр Горяінов підсумував матч проти "Полісся" та шостий тиждень навчально-тренувальних зборів.
- Провели непоганий спаринг, грали сьогодні двома складами, перевіривши і двох можливих новачків. Були у нас напівмоменти, але, нажаль, реалізувати їх не вдалося. За великим рахунком, ми ще не працювали над завершенням атакуючих дій, це в нас ще попереду. Тому, впевнений, голи обов'язково прийдуть.
- Команда зіграла двома складами по тайму. Якою 45-хвилинкою більше задоволені?
- Більше точно зможу сказати після перегляду відео цієї гри. Якщо керуватись емоціями, то більше сподобався другий тайм. Але це лише візуальне враження.
- Рік тому ми буди серед лідерів Другої ліги, зараз - "Полісся". Ваше враження від цієї команди...
- Непогана команда, добре організована, якою керує досвідчений тренер. Бажаю "Поліссю" виконати поставлене завдання та вийти до Першої ліги!
- У "Металіста 1925" залишилося менше тижня підготовки в Україні. Що буде за цей час?
- Ми провели три гри за чотири дні, тому понеділок вирішили зробити вихідним. Потім у нас буде два дні, протягом яких тренуватимемось у Високому. Ну і 28-го лютого зіграємо контрольний поєдинок із "Кременем".
Післяматчеві коментарі головних тренерів "М1925" та "Полісся" Олександра Горяінова та Анатолія Безсмертного