Шановні вболівальники!
Просимо вас звернути увагу на організаційні заходи на матчі "Металіст 1925" - СК "Дніпро-1", який відбудеться 23-го березня о 18:00 на стадіоні "Металіст":
- турнікети для входу на стадіон будуть відкриті за півтори години до початку матчу (з 16:30).
Переконливо просимо вас прибути завчасно;
- для вашої зручності рекомендуємо подбати про придбання квитків заздалегідь в касах стадіону "Металіст" або онлайн на сайтах
metalist1925.club,
esport.in.ua та
Інтернет Квиток;
- власникам квитків, які придбали їх онлайн на сайті metalist1925.club, необхідно лише роздрукувати квиток на принтері або пред'явити його стюардам в електронному вигляді на екрані вашого смартфона;
- власникам квитків, які придбали їх на сайтах internet-bilet.ua ta esport.in.ua необхідно роздрукувати квиток на принтері та пред'явити його стюарду;
- на даний матч вхід із сумками, пакетами, рюкзаками і т.п. заборонений. Просимо вас із розумінням поставитися до такого заходу та утриматися від прибуття на стадіон із зазначеними предметами;
- на турнікетах силами співробітників поліції та стюардів буде проводитися особистий огляд глядачів. Просимо вас максимально сприяти цій необхідній мірі безпеки;
- після проходження огляду прохання зайняти своє глядацьке місце на стадіоні;
Будь ласка, дотримуйтеся
правил поведінки на стадіоні, в разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до стюардів;
- в'їзд на парковку P2 для уболівальників з квитками та абонементами категорії VIP буде здійснюватися з вул. Молочної;
Нагадуємо, що на стадіоні ведеться відеоспостереження. Приємного перегляду!