Великий футбол повертається до Харкова. І не просто повертається, а робить це одразу головним протистоянням усього сезону. Сьогодні на полі ОСК "Металіст" зустрінуться лідери Першої ліги "Металіст 1925" і "Дніпро-1". Обидві команди досить рівно пройшли літньо-осінню частину сезону і зараз по праву займають перші дві сходинки в турнірній таблиці. Звичайно ж, для всіх харків'ян приємною згадкою є поєдинок першого кола у Дніпрі, коли "жовто-сині" змогли не просто перемогти, але і зробити це з сухим рахунком 2:0. Тоді до перерви ударом головою відзначився Дмитро Поспєлов, після - Дмитро Сула, який і поставив крапку у матчі. З тих гравців, хто брав участь у тому матчі, зараз у команді немає лише Дмитра Клімакова, Євгена Терзі та Дмитра Сули. Трохи більше змін у наших гостей, які у це міжсезоння не тільки поповнили склад новими виконавцями, але й багатьох футболістів відпустили. Головне, що всіх нас сьогодні чекає видовище. Його всі повинні побачити на власні очі. Стартовий свисток київського арбітра Дениса Шурмана пролунає рівно о 18-й!
Трансляція цього поєдинку традиційно відбудеться і у затишному фан-кафе "М1925". Вже по завершенні гри там ви зможете взяти участь і в традиційному обговоренні підсумків поєдинку. Місцерозташування Coop Fan Cafe M1925 незмінне - вул. Полтавський Шлях, 116. Ласкаво просимо!
На сьогоднішньому матчі працюватиме арбітр із Вишневого Київської області Денис Шурман. До цього шляхи "Металіста 1925" та рефері з Київщини не перетиналися. Відзначимо, що цей арбітр має категорію ФІФА, а матчі УПЛ обслуговує з 2017-го року.