Минулої п'ятниці стартувала весняна частина Чемпіонату першої ліги. 19-й тур вийшов досить цікавим, а кожен із п'яти матчів мав свій неповторний сценарій. Відзначимо, що така мала кількість матчів зумовлена неявкою до Волочиська ПФК "Суми" та зняттям зі змагань "Зірки".
Стартував тур матчем у Миколаєві, де місцевий однойменний клуб мінімально 0:1 поступився "Інгульцю", а єдиний точний удар до свого активу записав Ніка Січінава. У суботу "Колос" здолав "Прикарпаття" 3:1, "Рух" та "Авангард" з однаковим рахунком1:0 здолали, відповідно, "Балкани" та "Волинь". Ну і в центральному матчі 19-го ігрового дня "Металіст 1925" вдома з рахунком 1:2 поступився "Дніпру-1".
Звітний тур був досить врожайним на дисциплінарні покарання. Так, у матчі між "Колосом" та "Прикарпаттям" арбітр вилучив трьох гравців гостей, у поєдинку між "Волинню" та "Авангардом" - двох, а у харківському поєдинку ще у першому таймі "червоне світло" перед собою побачив футболіст господарів Дмитро Гранкін. Окрім того, в турі було і 29 жовтих карток. Що ж до гольового доробку, то точних ударів було 10 - по п'ять від господарів та гостей.
Наступний тур відбудеться вже найближчої середи. Із центральних відзначимо матчі між "Оболонню Бровар" та "Металістом 1925", а також "Авангардом" та "Колосом".