20-й ігровий день Першої ліги не був би багатим на голи, якби не два заключні поєдинки, що відбулися у четвер. В них глядачі побачили аж 11 точних ударів, а от у п'яти інших - загалом лише сім. У центральних поєдинках туру сильнішими були команди, що представляють Київщину. Так, "Колос" на виїзді здолав "Авангард", а "Оболонь Бровар" вдома - "Металіст 1925". Найбільш розгромну перемогу у турі здобула "Волинь", яка рна виїзді (хоча, матч і відбувся у Луцьку) з рахунком 7:0 розтрощила "Суми". Лідер - "Дніпро-1" - на домашньому стадіоні "поклав на лопатки" "Агробізнес", забивши тому чотири "сухі" м'ячі.