Для Ігоря Кошмана це був дебютний матч у складі "жовто-синіх". У старті він замінив Сергія Романова та провів на полі всі 90 хвилин. Ігор міг забити, міг стати автором гольової передачі, але це, мабуть, відклав на наступні матчі. Втім, головне, а саме три очки, було здобуто. Про це ми нашу розмову і почали.
- Ігоре, як прокоментуєш сьогоднішню гру?
- Важка гра. Головне, що здобули три очки та перемогли. По такій грі головним є результат.
- Своєю грою задоволений?
- Загалом, так, але ще важкувато. Перемогли, значить, все зробили правильно.
- Ти у команді відносно нещодавно, але багатьох гравців знаєш ще по іграм за "Металіст". Вже є взаємодія з ними на полі?
- Так, все добре. Багатьох хлопців давно знаю. Всі вони гарні футболісти, тут підібраний хороший склад. Тепер потрібно здобувати перемоги та виходити до Прем'єр-Ліги.
- Після двох поразок у команди був не надто гарний психологічний стан. Ця перемога дасть позитивний поштовх?
- Я вважаю, що ця перемога була дуже важливою. Добре, що ми її здобули сьогодні. Вся команда дуже задоволена!