У 22-му турі Першості в першій лізі було зафіксовано одну велику перемогу ("Дніпро-1" забив сім "сухих" м'ячів "Сумам"), одну - з різницею у два точних удари та чотири мінімальні звитяги однієї з команд. У центральному протистоянні туру "Волинь" на виїзді здолала "Оболонь Бровар". Перемогли і інші лідери - "Дніпро-1" та "Металіст 1925". А от "Колос" зазнав першої поразки у сезоні, вдома програвши "Руху".
У турі було забито 21 м'яч і призначено п'ять пенальті (чотири - реалізовано). Арбітри продемонстрували 28 попереджень, при цьому ще й вилучивши з поля двох гравців (червоні картки побачили Сергій Платунов із "Балкан" і Тарас Бойко з "Прикарпаття").