Олександр Горяінов: "Ставленням хлопців до гри задоволений"
Олександр Горяінов: "Ставленням хлопців до гри задоволений"
25.04.2019 22:00
2448
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.
- Я вважаю, що особливо і коментувати нічого. Грали дві равні команди, які ставлять перед собою ціль - вихід до Прем'єр-Ліги. Гра буда в'зяка, з великою кількістю єдиноборств, багато стандартних положень. Гра нічийна, можливо, наприкінці нам не пощастило, могли забити.
- Ви очікували саме такої гри від "Колосу"?
- Так, ми подивилися три останні виїзні гри "Колосу". Команда гарна, вона вже кілька років грає у Першій лізі, багато гравців з досвідом матчів в УПЛ. Так, розуміли, що буже важко.
- З чим пов'язана заміна Жданова? Чи помітили, що вболівальників гостей не було?
- Жданов попросив заміну ,так саме, як і Калюжний. Дві вимущені заміни. Зараз лікарі будуть працювати над ними і завтра дізнаємося, що з ними. А про відсутність вболівальників... Без коментрів, я цього не помітив.
- Руслан Костишин сказав, що нічия більш вигідна "Металісту 1925"...
- Ми ніколи не граємо на нічию, а завжди на перемогу. Так сьогодні сталося, будемо в кінці чемпіонату дивитися, що вигідно, а що - ні.
- Який наразі психологічний стан у команді? Наскільки він позитивний, щоб вирішувати поставлені задачі?
- Мікроклімат у нас дуже гарний, немає жодних проблем, недомовок чи сварок. Всі хлопці - молодці, за великим рахунком, у мене до них притензій немає. Так, і ми, і гравці розуміємо, що є тиск, результат тяжіє. Намагаємося відгоняти від них ці думки. Ми завжди граємо на перемогу, але, нажаль, не завжди вдається.
Прес-конференція після матчу "Металіст 1925" - "Колос"