Після нічийної гри з "Колосом" наша команда не відпочивала, а вже з суботи розпочала підготовку до виїзної дуелі проти МФК "Миколаїв". У понеділок вдень підопічні Олександра Горяінова зібралися на НТЦ у Високому, де вдень провели спочатку теоретичне заняття, а потім і тренування на полі. Після ж вечері команда на автобусі вирушила до залізничного вокзалу, звідки о 19:39 поїздом №375 виїхала до міста корабелів. По приїзду до Миколаєва (12:02) хлопці одразу відправляться на стадіон, де відбудеться завтрашня гра, аби провести передматчеве тренування.
Потім команда заселиться до готелю "Raziotel Никотель Миколаїв" відомої мережі "Reikartz", де вже о 15:30 пообідає та буде відпочивати. Потім клубні лікарі проведуть і комплекс медичних процедур, аби до матчу хлопці підійшли в оптимальних кондиціях. У середу виїзд на гру запланований на 12:00.
На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:
Воротарі: Денис Сидоренко та Данило Каневцев.
Захисники: Дмитро Сидоренко, Вадим Жук, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Назар Мельничук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов та Дмитро Поспєлов.
Півзахисники: Олег Синиця, Михайло Стороженко, Дмитро Гранкін, Іван Калюжний, Ігор Кошман, Луїз Фернандо, Андрій Ралюченко, Фабіньо та Єгор Коваленко.
Нападники: Максим Єрмоленко та Андрій Фаюк.
Нагадаємо, що матч МФК "Миколаїв" - "Металіст 1925" відбудеться у середу, 1-го травня, на стадіоні у парку Перемоги. Його початок о 14:00.