Черговий ігровий день Першої ліги багатим на сенсації не був, але все ж подарував прихильникам гри мільйонів декілька цікавих результатів. Перш за все, варто відзначити надрезультативну нічию "Дніпра-1" та "Інгульця", які один одному забили по три м'ячі. Тепер "дніпрянам", аби офіційно стати чемпіонами та вийти до Прем'єр-Ліги, треба набрати лише один бал. Єдиним же, хто може цьому завадити (хоча і чисто теоретично), є "Металіст 1925". Харків'яни у цьому турі вдома з рахунком 2:1 обіграли "Рух". З таким самим рахунком на користь "Волині" закінчився її поєдинок проти ще одного претендента на стикові матчі - "Колосу". Втратила два очки "Оболонь Бровар", яка не змогла вдома обіграти "Балкани". Так само 1:1 зіграли "Агробізнес" і "Миколаїв". А от "Суми", поступившись "Прикарпаттю", зазнали 15-ї поразки у сезоні.
У бомбардирських перегонах одноосібним лідером із 17-ма голами є Станіслав Куліш. Його переслідують Ігор Кірієнко з "Авангарду" та Денис Кожанов із "Волині" (в обох по 13 точних "пострілів").