У середу відбулося п'ять матчів 24-го туру Першої ліги. Звичайно ж, найбільша увага наразі прикута до боротьби "Колосу", "Волині" та "Металісту 1925" за дві путівки до плей-офф. Після звітного туру ситуація ще більш загострилась. Київська команда отримала три очки за матч із "Зіркою", а луцька та харківська зіграли внічию з "Балканами" та "Прикарпаттям" відповідно. Таким чином два тури, що залишилися, і мають визначити двох щасливчиків.