Олександр Горяінов: "Футболісти боялися брати на себе відповідальність"
Олександр Горяінов: "Футболісти боялися брати на себе відповідальність"
18.05.2019 22:00
3076
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.
- Сьогодні грали з досить непоганою командою - фіналістом Кубку України. Готувалися до матчу дуже серйозно, але так, як ми прагнули, ми зіграти не змогли. Я хлопцям сказав, що мандражу на полі бути не повинно. Практично всі сьогодні боялися взяти на себе відповідальність. Багато було передач назад воротарю. Я сказав після гри футболістам, що так у футбол грати не можна, і що вони повинні розібратися у собі. У Краматорську треба зіграти інакше.
- Чому був мандраж?
- Результат тисне. Значить, вони читають інтернет. Я їм казав, що зважати не це не можна, ми налаштовували хлопців на агресивний футбол, адже треба було обов'язково перемагати. Напевно, не вистачає їм досвіду. Нажаль...
- Сьогодні було багато боротьби. Чи всі здорові після гри?
- Після сьогоднішньої - так. Але я такого і не згадаю, аби ми мали стільки проблем напередодні гри. Були травми у Поспєлова та Івана Коваленка, вчора на тренуванні "зламався" Цвіренко, пропускав Жук, а сьогодні ще й вилучили Жданова. П'ять захисників у нас випало, тому довелося нижче опускати Калюжного. Загалом, він зіграв непогано. Але, я сподіваюся, що до гри у Краматорську відновляться наші основні футболісти зони захисту.