У неділю відбулися матчі 29-го туру Першої ліги та перенесений 23-го. Звітний ігровий день видався невдалим для групи команд, що претендують на зону перехідних матчів. "Колос" на виїзді поступився "Дніпру-1", а "Волинь" та "Металіст 1925" вдома розписали нічиї з "Рухом" та "Інгульцем" відповідно. Також варта уваги і велика виїзна перемога "Миколаєва", який з рахунком 8:0 здолав ПФК "Суми". Найцікавішим же матчем можна назвати поєдинок у Києві, в якому "Оболонь Бровар" за рахунком 3:2 перемогла "Прикарпаття".