Олександр Горяінов: "За цей сезон команда виросла та стала досвідченішою"
Олександр Горяінов: "За цей сезон команда виросла та стала досвідченішою"
24.05.2019 22:00
3595
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.
- Важко коментувати одразу після матчу... Я хлопцям подякував. Я радий, що суперники почали нас поважати. Ми в Першій лізі дебютний сезон, з нами рахуються, суперникам гроші возять. Ця гра та й матчі проти "Гірнику-Спорт", "Прикарпаття" та "Інгульця"... Люди так раділи, коли відібрали у нас очки. Коли я був гравцем, ми так не раділи, коли до Ліги Європи потрапляли. Команди так радіють, це означає, що ми чогось досягли та правильно робили. Я хлопцям подякував. Вважаю, що команда за цей сезон виросла, стала більш досвідченою. Це футбол, треба рухатися вперед. Життя триває...
- Як оціните сезон та чого не вистачило команді у вирішальних матчах? В яких аспектах потрібно додавати?
- Додавати потрібно в багатьох речах. Насамперед - у психології, адже у нас команда не зіркова. Нам не вистачило досвіду на такому рівні та потрібного для виконання завдань. Найголовніше, що ми змусили з нами рахуватися.
- Завдання на наступний сезон - це, напевно, вихід до Прем'єр-Ліги?
- Я цього не знаю. Це питання до керівництва. Дасть Бог - так.