У неділю офіційно фінішував Чемпіонат першої ліги. Для когось фінішував радісно, для когось - навпаки. За підсумками 28-ми турів абсолютним чемпіоном став "Дніпро-1", натомість, до плей-офф за право підвищитися в класі пробилися "Колос" та "Волинь". Вилітає до Другої ліги "Зірка", яка, щоправда, вже давно знялася з турніру, а от залишитися у дивізіоні спробують "Агробізнес" та "Суми", їм також днями грати поєдинки плей-офф.