Андрій Демченко: "Акцент робимо на матчі Чемпіонату"
Андрій Демченко: "Акцент робимо на матчі Чемпіонату"
26.08.2019 22:00
2512
ПЕРША КОМАНДА
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.
- Ми розглядали цю гру, як один із етапів підготовки до чергового матчу Чемпиіонату. Ми з самого початку планували задіяти футболістів, які менше грають у офіційних матчах, аби вони отримали ігрову практику та не випадали зі змагального режиму. Склад був експериментальним, основним гравцям ми дали можливість відпочити перед домашнім матчем проти "Черкащини". Я задоволений грою, що стосується фізичної підготовки, то хлопці проявили себе відмінно. Так, є аспекти, які потрібно підтягувати: це технічне та тактичне розуміння. Ми задоволені грою...
- На ваш погляд, у цьому експериментальному складі резерв проглядається?
- Звичайно, такі матчі надають дуже багато інформації для тренера, коли молодь грає проти дуже гарної команди. А "Інгулець" саме така, на усіх позиціях якої підібрані дуже сильні гравці, хоча і у них грали не всі основні виконавці. Наші хлопці виглядали достойно та, що стосується самовіддачі, у мене до них претензій немає.
- Чи не було у вас спокуси пройти до наступного етапу, аби випробовувати себе на фоні команд Прем'єр-Ліги?
- Спокуса завжди є, але наше завдання - Чемпіонат. Попереду дуже насичений графік матчів, ми розуміємо, що зараз можемо погнатися за вдачею та втратити десь у іншому. Так, нам може випасти "Динамо" чи хтось інший, але втратимо очки в матчах Ліги та ті кондиції, які ми хочемо бачити у гравців основного складу.
- Як готуєтеся до гри з "Черкащиною"?
- Ми готуємось до цього матчу та вивчаємо суперника, ми знаємо, що це за команда. Взагалі, я можу сказати, що рівень Першої ліги значно виріс і це приємно бачити. Команди добре працюють із молодими наставниками, додалося багато тренерів. Виріс рівень Ліги, кожна команда може обіграти іншу.