Після поєдинку проти "Черкащини" з клубною прес-службою поспілкувався півзахисник "Металіста 1925" Михайло Шершень, якого ми цього вечора побачили у якості правого захисника.
- Враження від перемоги, звичайно, гарні, але хотілося більше забити м'ячів. Вважаю, що продемонстрували непоганий рівень гри, треба його тримати, з кожним матчем додавати та забивати ще більше. Треба реалізовувати свої моменти, викладатися на полі та набирати очки.
- Ти зіграв не на зовсім звичній позиції правого захисника. Чому?
- Тренер поставив на цю позицію, немає різниці, де грати, головне, виходити на поле та бути корисним.
- Протягом наступного тижня у нас два непростих матчі проти "Гірника-Спорт" та "Миная". Як будете на них налаштовуватися?
- Звичайно, будемо робити все, аби перемогти. Будемо викладатися по максимуму, зараз кожна гра дуже важлива, адже очки втрачати нам не можна.
- Помітно, що команда додає з кожною грою...
- Ми тренуємося, награємо комбінації та намагаємося це використовувати під час матчів. Буде чудово, якщо і в інших поєдинках будуть проходити наші заготовки та напрацювання.
Післяматчевий коментар захисників "М1925" Михайла Шершня та Максима Цвіренка