Сьогодні відбулися матчі 1-го туру Чемпіонату вищої ліги ДЮФЛУ. В усіх поєдинках команди "Металіста 1925" зустрічалися з кременчуцьким "Кременем" та здобули перемоги.
У домашніх матчах команди U-17 та U-15 перемогли з однаковим рахунком 3:0, на виїзді команда U-16 також забила три "сухих" голи, а "М1925" U-14 переміг мінімально 1:0.
У наступному турі, який відбудеться 14-го вересня, команди U-16 та U-14 прийматимуть ФК "Маріуполь", а команди U-17 та U-15 зіграють із "Зіркою" у Кропивницькому.